Зимовий футбольний турнір «Звягель-2017» виграв клуб із Житомира

Інтрига в «кубку чотирьох» трималася до останнього туру. Перед заключною грою ФК «Звягель» і МФК «Житомир» набрали по 6 очок, і відповідь на питання про переможця мала дати особиста зустріч цих команд.
Втім, поступившись із рахунком 0:1, «Звягель» фінішував на другому місці, а головний кубок турніру вирушив до Житомира.
Третє місце — у команди «Авангард-2», укомплектованої винятково місцевими футболістами — учасниками щорічних районних футбольних турнірів.
Відзначимо, що за програмою заключного ігрового дня «Авангард-2» повинен був зіграти із сарненським «Маяком», проте команда з Рівненщини не прибула на гру. Тож, «Авангард-2» провів товариську гру із другим складом «Звягеля», здобувши перемогу — 1:0 (гол на рахунку Віталія Лопатюка).