![У міськрайТМО з’явився новий наркозний апарат «Drаger»](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/2022/2022_22/1-1.jpg)
У міськрайТМО з’явився новий наркозний апарат «Drаger»
- Актуально
- 37
- коментар(і)
- 06-06-2022 03:21
Матеріально-технічна база КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» поповнилася новим наркозним апаратом «Drаger».
За підтримки керівництва Новоград-Волинської районної військової адміністрації гуманітарний вантаж отримали від німецької Університетської клініки федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн.
Збір допомоги здійснювали співробітники німецької Університетської клініки федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн та уродженець Баранівки Григорій Лапшин. Вони постійно проводять збір допомоги для українських медичних закладів.
Отриманий наркозний апарат «Drаger» — апарат останнього покоління високого класу та надійності. Одночасно з цим він простий у роботі та експлуатації, що значно підвищить рівень надання медичної допомоги.
За підтримки керівництва Новоград-Волинської районної військової адміністрації гуманітарний вантаж отримали від німецької Університетської клініки федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн.
Збір допомоги здійснювали співробітники німецької Університетської клініки федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн та уродженець Баранівки Григорій Лапшин. Вони постійно проводять збір допомоги для українських медичних закладів.
Отриманий наркозний апарат «Drаger» — апарат останнього покоління високого класу та надійності. Одночасно з цим він простий у роботі та експлуатації, що значно підвищить рівень надання медичної допомоги.
Інформація міської ради
Фотоматеріали Новоград-Волинської РДА
Коментарі відсутні