У фермерстві втілилися кращі риси господарювання —  працьовитість, стійкість, кмітливість

У фермерстві втілилися кращі риси господарювання — працьовитість, стійкість, кмітливість

Згідно з Указом Президента від 18 червня 2020 року №234/2020, «Ураховуючи значення фермерських господарств для розвитку сільського господарства України», встановлено їх професійне свято — День фермера, яке відзначають 19 червня. Робота українських фермерів регулюється спеціальним Законом України.

На землях Новоград-Волинської громади здійснюють господарську діяльність п’ять фермерських господарств, у яких в обробітку — понад дві тисячі гектарів орендованих земель. Ці агроформування займаються вирощуванням зернових, бобових, технічних та кормових культур. Подвір’я фермера не можна уявити без сільськогосподарських тварин. Більшість фермерів утримують пасіки. Найбільша кількість бджолосімей — у ФГ «Баур-ММ» та ФГ «Золотий нектар», — повідомляє відділ економічного планування та підприємницької діяльності Новоград-Волинської міської ради.

Своєю працею фермери громади не лише розвивають сільську економіку, але й створюють нові робочі місця, підтримують традиції і культуру рідного краю. У фермерстві втілилися кращі риси господарювання — працьовитість, стійкість, природна кмітливість, активна громадянська позиція, соціальна відповідальність і патріотизм.

«Вітаємо фермерів Новоград-Волинської територіальної громади! Дякуємо за вашу наполегливу працю! Бажаємо вам високих врожаїв під мирним небом та гарної погоди. Нехай засіки повняться відбірним зерном, а ваші сім’ї — достатком і благополуччям. Миру, міцного здоров’я вам і вашим близьким!» — йдеться в повідомленні.

За матеріалами відділу економічного планування
та підприємницької діяльності міської ради