
Спортивне свято у Великій Горбаші
- 33
- коментар(і)
- 31-08-2018 22:34

Привітно та з піснями зустрів учасників свята колектив громади Великої Горбаші, на чолі з сільським головою Володимиром Свірщуком та художнім керівником Миколою Денисюком.
Після відкриття свята, на якому були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Даниленко та завідуючий сектором сім’ї, молоді та спорту РДА Віктор Дейнека, на спортивних майданчиках Великогорбашівської школи проведено змагання з міні-футболу (юнаки, юніори, дівчата), гирьового спорту (юнаки, дівчата), підтягування на перекладині (юнаки).

Переможці і призери змагань були нагороджені грошовими винагородами РДА.
Сектор сім’ї, молоді та спорту РДА дякує тренеру-викладачу районної ДЮСШ Віктору Рудницькому, вчителям фізичного виховання Степану Лобащуку, Ярославу Вращуку, Ганні Шокур, ветерану В’ячеславу Стародубу — за підготовку вихованців, а вчителю Миколі Денисюку — за належну підготовку спортивних майданчиків.
П.ПОДКАУРА, головний спеціаліст сектору сім’ї, молоді та спорту РДА
Коментарі відсутні