Перша домашня перемога, перший розгром і перший "дубль" - ПФК "Звягель" розібрався з "Кременем-2"

Сьогодні, 17 вересня, ПФК "Звягель" провів перший домашній матч у Другій лізі чемпіонату України з футболу.
Суперник - "Кремінь-2" із Кременчука (Полтавщина) - мав у активі три очки (поразка в першому турі - 0:5, перемога в другому турі - 3:0).
У звягельчан, які в першому турі не грали, було одне очко після виїзної нульової нічиєї з "Вастом".
Із перших хвилин гри "Звягель" заволодів ініціативою. Однак численні верхові подачі в штрафну й простріли з флангів не вдавалося завершити точними ударами по воротах. Не допомагали й кутові. Хоча одного разу господарі були надзвичайно близько, щоб повести в рахунку. Гостей виручила поперечина.
Коли здавалося, що перший тайм мине без голів, на 45-ій хвилині результативний удар вдався Назару Гаврилюку. Він поцілив із флангу акурат під ближню штангу - 1:0!
У другому таймі характер гри не змінився. "Кремінь-2" переважно оборонявся, "Звягель" намагався розвинути успіх.
Після кількох рикошетів у карному майданчику гостей м'яч опинився в ногах Валерія Нікітчука, який несильним, але точним ударом спрямував його в кут воріт - 2:0!
Невдовзі Нікітчук оформив "дубль" - 3:0! До речі, перший "дубль" в історії звягельського професійного футболу.
Гості психологічно розклеїлися й пропустили вчетверте. Навіс у карний майданчик замкнув Артур Ващишин.
Отже, за підсумками двох стартових матчів, ПФК "Звягель" набирає чотири очки, маючи чудову різницю забитих/пропущених - 4:0.
У наступному турі "Звягель" також гратиме вдома. Цього разу суперник серйозніший - "Нива" (Бузова). Кажуть, що в цієї команди високі амбіції - аж до перемоги в Другій лізі й підвищення в класі.
Тож,через тиждень нас знову очікує цікавий футбол!