Півфінали обласного кубка: «Звягель-2» і «Случ» мають гарні шанси зустрітися у фіналі

28 вересня відбулися перші матчі півфіналу кубка Житомирщини з футболу «Пам’яті Героїв Небесної Сотні».

«Звягель-2» переміг у першому гостьовому матчі ФК «Бердичів» — 1:0!
«Вирішальний гол на початку другого тайму забив Ашот Гукасян. Відзначимо, що гравці «Звягеля-2» не використали ще декілька перспективних моментів, аби збільшити свою перевагу», — йдеться на офіційній сторінці клубу.

«Полісся-2» (Ставки) та «Случ» (Новоград-Волинський) зіграли внічию.
На 31-й хвилині «Случ» заробив право на 11-метровий, але не реалізував його. Проте за декілька хвилин Євдокимчику вдалося забити з гри. На 86-ій хвилині Самотуга рахунок зрівняв — 1:1.

Матчі-відповіді за вихід у фінал турніру відбудуться за тиждень у Новограді-Волинському. Наразі ж вітаємо хлопців із гарним результатом!