
«Хотіла гукнути на допомогу, але не змогла, бо затисло груди…»
- 120
- коментар(і)
- 28-09-2018 18:49

Наразі потерпіла перебуває на лікуванні у травматологічному відділенні Новоград-Волинського міськрайТМО із діагнозом: закрита черепно-мозкова травма та забій грудної клітини.
Жінка зазнала травм на тротуарі, що перед торговим центром, на розі вулиць Шевченка і Пушкіна. Шквальний вітер, пориви якого місцями досягали 28 м/с, зірвав покрівлю із приміщення торгового центру. Її шматки впали на тротуар і привалили жінку. Як розповіли «Звягелю» очевидці події, потерпілу невдовзі забрала «швидка». А на місце події викликали підрозділ МНС. Рятувальники, борючись із вітром, намагалися закріпити решту покрівельного матеріалу, який розлітався навсібіч.
26 вересня «Звягель» поспілкувався із травмованою під час буревію жінкою. «Вийшла з «четвірки», йшла до банкомату. Аж раптом зірвався вітер, із даху полетіли уламки. Думаю, хоч би мене не зачепили… І тут мене накрив шматок жерсті, звалив із ніг, притис груди. Впала поруч із «уголками» — ще трішки і, можливо, не було б мене… Хотіла гукнути на допомогу, але затисло груди, забракло повітря, потемніло в очах… Коли опритомніла, то вже наді мною схилилися люди, прибула «швидка». Одразу після надання першої медичної допомоги стало краще, а зараз знову дуже болить голова і в грудях», — розповіла постраждала про події, які змусили її лягти на лікарняне ліжко.
Попри те, що отримала травми в громадському місці, внаслідок падіння уламків даху, жінка не збирається ні до кого позиватися: «Претензій ні до кого не маю. Хіба ж вони хотіли, щоб таке сталося».

У мікрорайоні «Болгарбуд», внаслідок падіння дерева, пошкоджено автомобіль місцевого жителя. Поламані дерева пошкодили пам’ятники на території кладовища по вул.Чехова.
«Деякі з повалених дерев перекрили проїзд автомобільного транспорту, проте, зусиллями комунальних підприємств, перешкоди на проїжджій частині було усунено протягом 30 хв.», — інформує міська рада.
Зафіксовано також випадки пошкодження будинків приватного сектору та ліній електропередач.
«Основні пошкодження — поламані дерева, гілля на проводах повітряних ліній, пошкодження ізоляторів, обриви шлейфів. Для ліквідації наслідків негоди енергокомпанія у терміновому порядку задіяла співробітників РЕМ, на території яких сталися відключення», — сповістили 25 вересня у прес-службі АТ «Житомиробленерго».
На території Новоград-Волинського району були пошкоджені: 1 лінія 10 кВ, 2 ділянки ліній 10 кВ, 27 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ, 11 населених пунктів тимчасово залишилися без електропостачання (Наталівка, Чижівка, Суховоля, Варварівка, Поліянівка, Кожушки, Колодянка, Тернівка, Велика Горбаша, Дідовичі та Кам’яний Майдан).
У міській раді нагадують, що, при виявленні обривів електричних проводів чи інших пошкоджень в електричних мережах, необхідно негайно попередити всіх про небезпеку та терміново повідомити у диспетчерську службу району електричних мереж за тел.: 5-34-14 або у місцеві органи влади чи МНС за номером: 101.
Олег БРЮХАНОВ
Фото з соцмереж
Фото з соцмереж
Коментарі відсутні