Автопарк громадського транспорту Звягельської громади поповнився двома новими автобусами

Автопарк громадського транспорту Звягельської громади поповнився двома новими автобусами


Приватний перевізник Володимир Горбовський, що здійснює пасажирські перевезення на маршрутах №1,2,3,11 та 16 у Звягельській громаді, поповнив автопарк транспорту двома новими автобусами. Не дивлячись на воєнний стан та ризики, пов’язані з цим, перевізник подбав про покращення умов надання послуг жителям громади.

Автобуси вітчизняного виробництва, мають значно більший функціонал та пристосовані для перевезення маломобільних груп населення, оскільки обладнані пандусами для перевезення пасажирів з інвалідністю (візочників).

У роботу їх планують запустити вже завтра.

Заступниця міського голови Ірина Гудзь та начальник відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради Алла Володіна подякували Володимиру Горбовському за співпрацю і постійне реагування на запити громадян. Адже саме оновлення транспортних засобів визначено громадою одним із пріоритетних напрямків покращення якості пасажирських перевезень в громаді. Онлайн опитування проводилося відділом економічного планування та підприємницької діяльності міської ради, про його результаті буде поінформовано незабаром.

Нагадуємо, що жителі громади мають змогу висловити свої зауваження та пропозиції щодо якості надання послуг з пасажирських перевезень одним із чотирьох способів:
 Приватне повідомлення на сторінку відділу економічного планування та підприємницької діяльності.
через телеграм  https://t.me/+gP6OvRD3i3ZhNzYy
 Електронний лист на адресу enovograd@ukr.net
 Письмове звернення, скарга на папері, яку можна принести особисто в каб.12 , Будинку рад, вул. Шевченка,16.

У зверненні слід вказати своє ім’я, по батькові, прізвище та адресу реєстрації, і чітко викласти суть: що, де, коли трапилося; час та номер автобусу.

Інформація міської ради