![Великодні дива в дії](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/fb_img_1681477503934.jpg)
Великодні дива в дії
- Актуально
- 156
- коментар(і)
- 14-04-2023 04:14
Великоднім дивом назвав допомогу меценатів колектив Гімназії № 9. Приємно здивувала меблева компанія "Garant", подарувавши великодні декорації, що прикрасили подвір'я закладу та щодня тепер покращують настрій колективу та гостям.
![](/domen/core/files/news/image_storage/fb_img_1681477515550-2.jpg)
"Добрі справи не залишаються непоміченими! - йдеться на сторінці гімназії. - Попри складний та непростий час, Garant NV не залишається осторонь та завжди всіляко намагається внести краплинку світла та добра.
![](/domen/core/files/news/image_storage/fb_img_1681477529603.jpg)
Колектив Гімназії № 9, учні та батьки висловлюють щиру вдячність Garant NV за подарованих декоративних пасхальних зайців, які прикрашають не лише подвір'я гімназії, а й парк та місто.
![](/domen/core/files/news/image_storage/fb_img_1681477512615.jpg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/fb_img_1681477523895.jpg)
Щиро дякуємо також педагогині навчального закладу Федорчук Л.П. та педагогічному колективу, які долучилися до творчого оформлення великодніх декорацій!" - йдеться на сторінці Гімназії.
![](/domen/core/files/news/image_storage/fb_img_1681477509777-1.jpg)
Нехай воскреслий Христос принесе перемогу всій нашій неймовірній Україні! Перемогу світла над темрявою, життя над смертю, добра над злом!" - привітав з Великоднем колектив навчального закладу.
Коментарі відсутні