![Провалля вирішили зробити туристичним "магнітом" Звягеля](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/20230516_121825.jpg)
Провалля вирішили зробити туристичним "магнітом" Звягеля
- Без рубрики
- 686
- коментар(і)
- 22-05-2023 08:03
Відбувся круглий стіл за участі керівництва міської ради та керівників депутатських фракцій. Головне питання - створення туристичної локації на місці провалля в центрі Звягеля.
![](/domen/core/files/news/image_storage/fb_img_1684774683512.jpg)
Прийнято рішення підтримати пропозицію начальника управління культури і туризму Олександра Широкопояса і створити ще один магніт міста Звягель для більшої туристичної привабливості.
![](/domen/core/files/news/image_storage/20230516_1219014322467778265588170-scaled.jpg)
"Наше місто має свою унікальну історію і головне завдання зберегти для нащадків можливість доторкнутися до минулого. Адже історична та культурна спадщина - це ключовий елемент ідентифікації української нації", - йдеться на сайті міської ради.
Коментарі відсутні