ПФК «Звягель» удруге поспіль перемагає з розгромним рахунком

Удруге під керівництвом нового тренера Сергія Шищенка ПФК «Звягель» здобуває переконливу перемогу. Після розгрому в попередньому турі клубу «Реал Фарма» (4:0) цього разу під звягельську гольову феєрію потрапив запорізький «Металург-2» — 5:0.

«Звягель» розпочав гру, не маючи змоги розраховувати на низку гравців через травми та хвороби (Нестеров, Чередниченко, Майтак, Оринчак, Волинець). Утім, наприкінці першого тайму наша команда відкрила рахунок після помилки та автоголу голкіпера господарів поля Гордія Ніколаєнка. А після перерви «дубль» Артура Ващишина та голи Дениса Ндукве і Вадима Лучки забезпечили впевнену перемогу ПФК «Звягель» — 5:0!» — прокоментувала успіх пресслужба клубу.

ПФК «Звягель» зміцнив свій статус найрезультативнішої команди Другої ліги, вже перевершивши свій гольовий показник попереднього чемпіонату — різниця забитих/пропущених складає 32:7. Наразі звягеляни у восьми матчах здобули 6 перемог при одній нічиїй та одній поразці (19 очок).

Оскільки ніхто з конкурентів у цьому турі очок не втратив, ПФК «Звягель» залишився на четвертому місці. Відстань до лідера — лише два очки.

За підсумками 9-го туру одразу два представники ПФК «Звягель» — у лідерах бомбардирської гонки: Денис Ндукве (9 голів) та Артур Ващишин (7 голів).