«Спортивний дух нескорених» —  до Дня захисників  та захисниць України

«Спортивний дух нескорених» — до Дня захисників та захисниць України

27 вересня у «Звягельському вищому професійному училищі» відбувся спортивно-патріотичний захід «Спортивний дух нескорених», приурочений до Дня захисників та захисниць України, який цього року відзначали в нову дату —  1 жовтня.

 
Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто поклав життя за незалежність, свободу та соборність України. Згадали поіменно наших Героїв-випускників, які віддали життя за кожного з нас та наше майбутнє.

«Спортивний дух нескорених» —  до Дня захисників  та захисниць України

Цьогоріч у програму змагань увійшли армреслінг, метання та підйом гирі, стрільба з пневматичної гвинтівки, метання гранати у ціль, спортивно-військова естафета, перетягування канату тощо. Учні змагалися у спритності, швидкості, кмітливості та силі.

Проведення таких заходів дає можливість випробувати силу та міць учнівської молоді, а участь у стартах загартовує та виховує справжній патріотичний дух учасників, які щосили борються за перемогу.

«Спортивний дух нескорених» —  до Дня захисників  та захисниць України

Учасників, які здобули призові місця в командних та індивідуальних видах конкурсних дисциплін, нагородили грамотами та подарунками.

Зокрема, серед дівчат переможницями стали учениці групи №8. Друге місце посіла команда групи №18, третє — група №6.

Серед юнаків перемогла команда групи №17. Друге місце — група №10, третє — група №1.

Фахівці Звягельського районного управління ДСНС розповіли учням про основні заходи безпеки в умовах воєнного стану та нагадали про необхідність дотримання правил пожежної безпеки. Окрему увагу акцентували й на правилах поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

«Спортивний дух нескорених» —  до Дня захисників  та захисниць України

У сучасних реаліях важливо вміти правильно і своєчасно надати першу медичну допомогу постраждалим на місці події до приїзду медиків. Очільниця Звягельської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Наталія Бондарчук провела для учнів майстер-клас із алгоритму серцево-легеневої реанімації.

Дякуємо навчальним групам за активність, а гостям заходу — за корисну та цікаву інформацію!

Висловлюємо щирі слова вдячності нашим Захисникам та Захисницям за можливість навчати, навчатися та виховувати молоде покоління патріотів на їхньому героїчному прикладі!
 

Сергій НІКОЛАЄВ,
керівник фізичного виховання
закладу професійно-технічної освіти
«Звягельське вище професійне училище»