Відбувся Відкритий кубок Звягеля з багатоповторного жиму

До новорічно-різдвяних свят на базі Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки провели Відкритий кубок міста з багатоповторного жиму. У змаганнях взяли участь близько 50 атлетів. Крім звягелян, були також спортсмени з міста Житомира. За першість боролися дівчата, юнаки
2008-2010 р. н., юнаки 2006-2007 р. н., чоловіки та ветерани.

Серед дівчат у категорії 20 кг перше місце посіла Вікторія Матвійчук із результатом 20 кг на 26 повторів. Друге місце — Карина Белей, третє місце — у Валерії Бурковської.

У категорії 25 кг перемогла Наталія Матвійчук із результатом 25 кг на 37 повторів. Друге місце посіла Евеліна Павлюк, третє — Діана Довгалюк.

\"Відбувся

Серед юнаків 2008-2010 р. н. у категорії 25 кг переможцем став Михайло Хоменко з результатом 25 кг на 47 повторів. Друге місце — в активі Богдана Тарасюка, третє — в Івана Соколова.

У категорії 35 кг перше місце здобув житомирянин Назарій Шевчук із результатом 35 кг на 35 повторів. Друге місце посів Євген Шевчук, третє — Ілля Леліхов.

У категорії 45 кг переміг Михайло Романюк із результатом 45 кг на 31 повтор. Друге місце посів Вячеслав Булейко, третє — Юрій Талько.

Серед юнаків 2006-2007 р. н. у категорії 45 кг переможцем став житомирянин Кирило Якимчук із результатом 45 кг на 27 повторів. Друге місце — у Дмитра Подіка, третє — у Миколи Клименка.

У категорії 55 кг перше місце здобув Назар Леліхов із результатом 55 кг на 26 повторів. Друге місце посів Владислав Назаренко, третє — Сергій Чіркунов.

Серед чоловіків у категорії 55 кг переміг Дмитро Бахур із результатом 55 кг на 34 повтори. Друге місце посів житомирянин Дмитро Стаценко, третє — Богдан Ілюченко.

У категорії 75 кг перше місце здобув Дмитро Коростельов із результатом 75 кг на 26 повторів. Друге місце — у Дмитра Стаценка, третє — у Богдана Косянчука (обидва — з міста Житомира).

Серед ветеранів у категорії 55 кг переміг житомирянин Сергій Мельниченко з результатом 55 кг на 23 повтори. Друге місце посів Віктор Боярський.

«Почесним гостем, суддею та учасником змагань став Богдан Косянчук — голова Федерації багатоповторного жиму України в Житомирській області. Він вручив подарунки переможцям і призерам», — додав директор ДЮКФП Вадим Омельчук.