Відділ по роботі з ветеранами запрошує ветеранів до створення громадських об’єднань та участі у грантових конкурсах

Відділ по роботі з ветеранами запрошує ветеранів до створення громадських об’єднань та участі у грантових конкурсах

Відновлення України неможливе без участі громадських об’єднань та жителів громад, які прагнуть долучитися до цього процесу.

Для підтримки ветеранів, їх соціалізації у цивільному житті, відстоювання власних прав та інтересів важлива безпосередня участь та думка самих ветеранів. На сьогодні значна кількість національних та міжнародних організацій готові підтримувати саме ветеранські ініціативи.

Тому важливо створювати ветеранські громадські об’єднання, що дасть можливість отримувати фінансування на реалізацію соціально значимих проєктів.

Закликаємо ветеранів, ветеранок та їх родини — жителів Звягельської громади, усіх охочих — стати потужними учасниками ветеранської політики!

Документи для державної реєстрації громадських організацій можна подавати безпосередньо до Центру надання адміністративних послуг: м. Звягель, вул. Шевченка, буд. 20.

Більше інформації про те, як створити громадське об’єднання, можна отримати у відділі по роботі з ветеранами управління соціального захисту населення Звягельської міської ради: м. Звягель, вул. Шевченка, буд. 20, кабінет №211А.

Відділ інформації міської ради