Відбудеться сорок восьма сесія міської ради восьмого скликання

Відбудеться сорок восьма сесія міської ради восьмого скликання

Відповідно до розпорядження міського голови №87(о) від 04.04.2024 року, з 15 по 25 квітня 2024 року скликається сорок восьма сесія міської ради восьмого скликання.

Пленарне засідання відбудеться 25 квітня 2024 року, о 09:00, у приміщенні великої зали Будинку рад (вул. Шевченка, 16).

 

На розгляд пленарного засідання внесено наступні питання:

1. Про заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

2. Про внесення змін до складу постійних комісій міської ради.

3. Про внесення змін до Статуту Ліцею №11 Звягельської міської ради.

4. Про затвердження Положення про порядок встановлення меморіальних дощок у Звягельській міській територіальній громаді.

5. Про переміщення (перенесення) пам’яток історії місцевого значення «Братська могила радянських підпільників», «Могила Панкратова Й.М. — генерал-майора» та перепоховання останків воїнів.

6. Про внесення змін до Плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Звягельської міської територіальної громади на 2022-2027 роки.

7. Про затвердження Плану заходів створення профільного ліцею в Звягельській міській територіальній громаді.

8. Про внесення змін до Програми «Соціальний захист вразливих категорій населення на 2022-2026 роки».

9. Про внесення змін до складу спостережної ради комунального некомерційного підприємства «Звягельська багатопрофільна лікарня» Звягельської міської ради.

10. Про внесення змін до складу спостережної ради комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Звягельської міської ради».

11. Про внесення змін до складу спостережної ради комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка» Звягельської міської ради.

12. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Аптека №217» Звягельської міської ради.

13. Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для працівників закладів охорони здоров’я Звягельської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

14. Про затвердження Порядку про виплату грошової компенсації медичним працівникам КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня» для придбання житла за Державною програмою єОселя.

15. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Звягельської міської територіальної громади на 2024 рік.

16. Про затвердження Порядку розміщення відкритих літніх майданчиків біля об’єктів громадського харчування та закладів продовольчої торгівлі на території Звягельської міської територіальної громади.

17. Про внесення доповнень у додаток до рішення міської ради від 21.12.2023 р. №1082 «Про затвердження плану діяльності Звягельської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік».

18. Про затвердження Порядку розроблення, виконання, моніторингу місцевих програм та звітності про їх виконання.

19. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Звягельської міської ради.

20. Про схвалення змін до договору про грант між Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) та Звягельською міською радою.

21. Про затвердження Порядку формування фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Звягельської міської територіальної громади в межах реалізації Договору про грант між міською радою та Північною екологічною фінансовою корпорацією («НЕФКО») від 11 жовтня 2022 року.

22. Про внесення змін до Муніципального енергетичного плану Звягельської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

23. Про внесення змін у додатки 1, 2 до рішення міської ради від 27.04.2023 р. №839 «Про затвердження списків отримувачів грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення військовослужбовцям Звягельської міської територіальної громади та розмірів грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення військовослужбовцям Звягельської міської територіальної громади».

24. Про затвердження списків отримувачів грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення та розмірів грошової компенсації військовослужбовцям Звягельської міської територіальної громади.

25. Про внесення змін до складу наглядової ради комунального підприємства Звягельської міської ради «Звягельтепло».

26. Про внесення змін до складу наглядової ради комунального підприємства Звягельської міської ради «Звягельсервіс».

27. Про закріплення майна комунальної власності на праві оперативного управління.

28. Про майно комунальної власності.

29. Про списання майна комунальної власності.

30. Про тарифну політику у сфері водопостачання та водовідведення.

31. Про внесення змін до рішення міської ради від 03.06.2021 р. №197 «Про затвердження Положення про порядок і нормативи відрахування до бюджету міської територіальної громади частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями».

32. Про звіт щодо виконання бюджету міської територіальної громади за І квартал 2024 року.

33. Про внесення змін до бюджету міської територіальної громади на 2024 рік.

34. Про присвоєння посмертно звання «Почесний громадянин Звягеля» загиблим воїнам.

35. Про нагородження відзнакою Звягельської міської територіальної громади — орденом «Звягельська доблесть».

36. Про затвердження Програми створення безбар’єрного простору в Звягельській міській територіальній громаді на 2024-2026 роки.

37. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території міста Звягель.

38. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території міста Звягель.

39. Про проведення земельних торгів у формі аукціону в місті Звягель.

40. Про припинення договору оренди землі з ТОВ «Міськкомунсервіс».

41. Про заміну сторони договору оренди землі.

42. Про скасування Положення про порядок розміщення тимчасових збірно-розбірних металевих гаражів на прибудинкових територіях багатоповерхових житлових будинків у місті Новограді-Волинському.

43. Про внесення змін у додатки 1, 2, 3 до рішення №200 від 03.06.2021 р. 
«Про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку та розміру орендної плати за землю».

44. Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Великомолодьківського старостинського округу.

45. Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Дідовицького старостинського округу.

46. Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Пилиповицького старостинського округу.

47. Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Майстрівського старостинського округу.

48. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення на території Майстрівського старостинського округу.

49. Про передачу в оренду земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Наталівського старостинського округу.

Різне.

Організаційний відділ міської ради