Поліцейські встановлюють свідків смертельної ДТП у Житомирі

Поліцейські встановлюють свідків смертельної ДТП у Житомирі

Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 липня, близько 07:00, на вулиці Покровській в обласному центрі. На місці події працювали слідчо-оперативні групи слідчого управління ГУНП в області, Житомирського райуправління поліції №1, фахівці ДСНС та патрульні поліцейські.

 

Попередньо, автомобіль Chevrolet під керуванням 52-річного житомирянина, рухаючись у напрямку проспекту Незалежності, зіткнувся з деревом.

Поліцейські встановлюють свідків смертельної ДТП у Житомирі

На жаль, внаслідок ДТП пасажир легковика, 49-річний містянин, загинув на місці події. Водія без свідомості госпіталізували до реанімаційного відділення лікарні.

Поліцейські встановлюють свідків смертельної ДТП у Житомирі

Правоохоронці продовжують з’ясовувати обставини ДТП та звертаються до громадян із проханням надати важливу інформацію. Якщо ви стали очевидцями події, проїжджали повз та маєте записи з відеореєстратора, або володієте іншими даними, що можуть допомогти слідству, просимо звернутися до Житомирського районного управління поліції №1 (м. Житомир, вул. Лесі Українки, 17) або зателефонувати: (097) 113-31-81 чи 102.

Поліція Житомирської області