![Піщівська об’єднана громада провела спартакіаду школярів](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/2019_18/gromada1.jpg)
Піщівська об’єднана громада провела спартакіаду школярів
- Освіта
- 28
- коментар(і)
- 03-05-2019 10:19
![](/image_storage/2019_18/gromada1.jpg)
Легкоатлетичний крос проходив на спортивних майданчиках Піщівської ЗОШ І-ІІІ ст. Перші місця вибороли спортсмени Косенівської школи (вчитель фізичного виховання — Олег Сайчук) та Середньодеражнянської ЗОШ І-ІІ ст.
Юнацькі змагання з волейболу відбулися у спортивному залі Косенівської ЗОШ І-ІІІ ст. Переможцями стали господарі та Середньодеражнянська ЗОШ І-ІІ ст.
У спортивному залі Суховільської ЗОШ І-ІІ ст. пройшли змагання з волейболу серед дівчат. Переможці — ті ж самі: косенівські й середньодеражнянські школярі.
![](/image_storage/2019_18/gromada2.jpg)
Турнір із настільного тенісу приймали середньодеражнянці. Серед ЗОШ І-ІІІ ст. перемогли юнаки й дівчата із Піщева. У суперництві шкіл І-ІІ ст. серед юнаків кращими були середньодеражнянці, а серед дівчат вперше найвищу сходинку у спартакіаді посіли калинівські спортсменки (вчитель фізичного виховання — Юрій Гнап).
У Піщеві, на майданчику з синтетичним покриттям, відбулися змагання з міні-футболу серед дівчат. Переможні місця вибороли дівчата Піщівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Калинівської ЗОШ І-ІІ ст.
![](/image_storage/2019_18/gromada3.jpg)
3 травня на базі спортивних майданчиків Піщівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудуться заключні етапи спартакіади — «Старти надій», на яких переможцям спартакіади Петро Демченко пообіцяв вручити два комплекти спортивної форми.
Інформація Піщівської сільської ради
Коментарі відсутні