Бойовик намагався підірвати бійців «30-ки» гранатою, натомість власноруч вкоротив собі віку

Бойовик намагався підірвати бійців «30-ки» гранатою, натомість власноруч вкоротив собі віку

Допис про це з’явився на офіційній сторінці 30-ї окремої механізованої бригади імені Князя Костянтина Острозького у мережі Фейсбук 13 травня.
«Сьогодні вранці бійцями одного з підрозділів нашої бригади було знешкоджено озброєного бойовика незаконних збройних формувань, який намагався приховано рухатися в бік наших позицій. На голосове попередження українських бійців зупинитися та скласти зброю, горе-бойовик відкрив вогонь по наших військовослужбовцях, які, в свою чергу, адекватно відповіли з рівнозначної зброї. У ході нетривалої перестрілки непроханий гість отримав поранення. Розуміючи, що на допомогу своїх «таваріщєй» розраховувати поранений не може, а першу медичну допомогу надаватимуть, як завжди, лише «злі укропи», він вирішив героїзувати себе та увіковічнити своє прізвище: засунув гранату під бронежилет у спробі підірвати всіх, хто матиме намір наблизитися і спробувати допомогти нещасному. Та граната здетонувала раніше задуманого.
Проте, якби загиблий менше вірив своїм «політрукам» та російським пропагандистським ЗМІ про «кровожерливість бандерівців» і знав, що всім пораненим українська сторона ЗАВЖДИ надає медичну допомогу, дотримуючись Женевських конвенцій (як це було 19 лютого на цьому ж напрямку, коли пораненому противнику було кваліфіковано надано першу медичну та відвезено до шпиталю), то поранений мав би всі шанси жити замість вкорочувати собі віку.
Тому, якщо хтось із ворожої сторони зараз читає цей пост, знайте: військовослужбовці Збройних Сил України дотримуються «законів та звичаїв війни», прописаних ще сторіччя тому, а отже, йти на крайнощі та жертвувати своїм життям, як це зробив сьогоднішній небіжчик, за утопічне майбутнє давно загиблої «імперії зла» не варто за жодних обставин», — йдеться в повідомленні.
Інформація 30-ї ОМБр