Відбулася відкрита першість ДЮСШ з важкої атлетики

15-16 листопада в спеціалізованому спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради (вулиця Пушкіна, 44-а) відбулася відкрита першість ДЮСШ із важкої атлетики серед юнаків та дівчат.

Змагання проходили в трьох вікових групах: до 13, до 15 та до 17 років. Учасниками стали 5 команд (90 спортсменів).
У командному заліку команда ДЮСШ здобула перше місце. Друге місце посіли юні важкоатлети з Баранівки. Третє — у команди Новоград-Волинського району.
Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Переможців нагородили грамотами й медалями.
Команду ДЮСШ готувала тренер-викладач дитячо-юнацької спортивної школи К.В.Мединцева.