У каратистів клубу «Січ» — нові здобутки на Lviv Karate Open

Вихованці клубу карате «Січ» і дитячо-юнацької спортивної школи 7-8 грудня стали учасниками Всеукраїнського турніру «X Lviv Karate Open 2019 — UKF Series A». За нагороди боролися 750 представників 50 клубів із 17 областей.
Серед звягельчан золото здобув Артем Алексєєнко. Срібними призерами стали Анна Карплюк і Марія Пастухова. Третє місце посів Владислав Ольшанський.
У командному заліку в розділі «куміте» серед дівчат віком 12-13 років перше місце здобули Ольга Юрчук, Анна Карплюк, Ліна Ліберда.
Команду готували до змагань тренери-викладачі ДЮСШ Петро Корнійчук та Вадим Рибачок.
«Спортивний клуб «Січ» та учні ДЮСШ висловлюють подяку управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради за допомогу в організації поїздки на турнір», — зазначив тренер Вадим Рибачок.