Сергій ЛИТВИНЧУК: «Буде так, як вирішиш ти!»

Сергій ЛИТВИНЧУК: «Буде так, як вирішиш ти!»

КАНДИДАТ НА ПОСАДУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ І ЗЕ!КОМАНДА
За 29 років незалежності ми не розпочали будувати свій дім під назвою Україна. Ми перебудовували стару будівлю УРСР. Після десятиліть перебудов, які старі політики робили «під себе» і для себе, ця будівля — в аварійному стані.
Ми будуємо нову країну. Країну, де для кожного буде гідне місце і можливості для гідного життя. Ми — будуємо, а не руйнуємо. Ми не звинувачуємо, ми — робимо. Ми створюємо, а не крадемо.
Місцевий рівень — це фундамент нової України. Україна починається з громади, з міста чи села, у якому ми живемо. Забезпечивши гідні умови життя на місцевому рівні, ми створимо майбутнє країни. Ми закладемо цей фундамент разом — на місцевих виборах-2020.
Увесь ресурс і зусилля великої команди спрямовані на одну ключову мету: будувати нове.
Це означає — у кожній громаді будувати нові дороги, школи, лікарні, поліклініки, зони відпочинку, спортивні майданчики.
Це означає — будувати однакові для всіх правила та нові відносини між громадами і центром, нові механізми контролю за місцевою владою, нові інструменти народовладдя.
Це означає — будувати нові підприємства та створювати робочі місця, залучаючи інвестиції.
Наше завдання сьогодні — сформувати чесну, порядну та професійну владу на місцевому рівні. Наша пропозиція громаді — поєднання молодості й досвіду, порядності і професіоналізму.

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №1
\"Сергій \"Сергій \"Сергій

№1 Максименко Микола Миколайович, начальник охорони, ПрАТ ВКФ «Леся».№2 Довгалюк Олександр Вікторович, заступник директора з виробництва меблів, ПП «Меблева фабрика «Мірт».№3 Чернявська Олена Сергіївна, провідний спеціаліст відділу з питань правової роботи, Новоград-Волинська районна державна адміністрація.


\"Сергій \"Сергій \"Сергій

№5 Іванченко Ганна Іванівна, начальник відділу, Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради.№6 Омельчук Вадим Анатолійович, директор Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради.№7 Цаплін Борис В’ячеславович, голова правління ОСББ «Колорит».


\"Сергій \"Сергій \"Сергій

№9 Тарасюк В’ячеслав Володимирович, викладач, завідувач електротехнічного відділення, Новоград-Волинський промислово-економічний технікум.№10 Романюк Марина Миколаївна, тимчасово не працює.№11 Бабіч Єлизавета Геннадіївна, тимчасово не працює.ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №2
\"Сергій \"Сергій \"Сергій

№1 Тростенюк Валентина Василівна, головний бухгалтер, ПрАТ ВКФ «Леся».№2 Кліманов Олександр Вікторович, черговий по залізничній станції, станція Новоград-Волинський-1 Коростенської дирекції залізничних перевезень АТ «Укрзалізниця».№3 Степаненко Ярослав Артемович, тимчасово не працює.


\"Сергій \"Сергій \"Сергій

№4 Савох Аліна Миколаївна, касир ТОВ «Постфінанс».№5 Бабіч Віталій Олександрович, начальник складу, ТОВ «Новоград-Волинський каменедробильний завод».№6 Лопатюк Тетяна Іванівна, викладач, ДНЗ Новоград-Волинське вище професійне училище.


\"Сергій \"Сергій

№7 Свірщук Сергій Сергійович, юрисконсульт, ПП «Галекс-Агро».№10 Гевко Віктор Ярославович, начальник дільниці 3 випалу, товариство з обмеженою відповідальністю «Церсаніт-Інвест».ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №3
\"Сергій \"Сергій \"Сергій

№1 Сухих Андрій Юрійович, помічник-консультант народного депутата, Апарат Верховної ради України.№2 Гвоздік Людмила Станіславівна, менеджер із персоналу, ПП «Галекс-Агро».№3 Черненко Володимир Олександрович, директор, Новоград-Волинське міське земельно-кадастрове бюро.


\"Сергій \"Сергій \"Сергій

№4 Герус Володимир Адамович, фізична особа-підприємець.№5 Міщук Наталія Герасимівна, головний бухгалтер, комунальне підприємство «Новоград-Волинське Теплокомуненерго».№8 Громико Віктор Олександрович, інженер із організації експлуатації та ремонту, ТОВ «Новофарм-Біосинтез».


\"Сергій \"Сергій \"Сергій

№9 Власенко Оксана Михайлівна, директор, Пилиповицька загальноосвітня школа.№10 Якимчук Віталій Миколайович, тимчасово не працює.№11 Гнітецький Віталій Сергійович, фахівець з якості, ТОВ «Новофарм-Біосинтез».