ПОМИНАНИЯ 33/2008

ПОМИНАНИЯ 33/200814 августа — 9 дней, как ушла из жизни дорогая, любимая жена, мать, бабушка Раиса Ивановна СКИБА


В наших сердцах навсегда останется боль от утраты родного человека. Пусть твой последний путь будет легким и светлым.


Мама, муж, дети, внуки10 августа – 3 года, как ушёл из жизни Андрей Александрович ТОНКОШКУРОВ


Время никогда не залечит раны, не загладит боль в наших сердцах. Нам очень тяжело без тебя. Три года прошло, но каждый день ты с нами. Мы помним тебя и любим. Царство тебе небесное и вечный покой твоей светлой душе.


Мама, бабушка18 серпня минає 5 скорботних років, як пішла у вічність найдорожча нам людина Святослав Олександрович ТУРЧИК


Сумуємо, пам’ятаємо і тамуємо у серці біль непоправної втрати. Хто забув, – згадайте, хто пам’ятає, – пом’яніть.


Дружина, діти, онуки19 серпня минає 40 днів, як перестало битися серце рідного татуся Олександра Федоровича ПЯТАКА


Затих ваш ніжний голос, закрились рідні очі. Ви так життя любили і жити так хотіли, багато планували, але смерть Вас забрала. Ви так відмучилися на цьому світі, нехай земля Вам буде пухом, а Господь радує Царство небесне.


Рідні11 серпня минуло 2 роки, як немає з нами Олександра Володимировича ПІДКАУРИ


Погасла свічка і зів’яли квіти. Не стало радості й тепла. Скажи, як далі без тебе жити, як усвідомити, що тебе нема? Нема у світі таких слів, щоб передати наше горе. Наш крик душі і плач сердець ти не почуєш вже ніколи. Світла пам’ять про тебе завжди житиме в наших серцях. Царство небесне та вічний спокій твоїй світлій душі.


Сумуючі мама, тато і сестра12 серпня – 5 років, як перестало битися серце молодої, повної сил і енергії людини — чоловіка, батька, вірного друга Бориса ЩИГАЛА


Ти любив життя, але воно так рано для тебе закінчилося. Всі, хто знав тебе, нехай згадають і пом’януть добрим словом. Ти завжди будеш жити в наших серцях і нашій пам’яті.


Дружина, діти, друзі