ПЕРЕМОЖЦІВ НАЗВАНО

Турнір з футболу за програмою спартакіади школярів міста Новограда-Волинського розпочався ще в жовтні 2009 року матчами групової спартакіади. Всього заявилося вісім команд, що стартували у двох групах. Найбільше очок у груповій стадії набрали збірні ЗОШ №6 та №3, що у вирішальному матчі, який був проведений в третій декаді квітня 2010 року, виборювали звання переможців.
Основний час матчу завершився нульовою нічиєю, а післяматчові одинадцятиметрові удари краще вдалося виконати збірникам третьої школи.
У грі за третє-четверте місце зустрілися збірна гімназії та команда ЗОШ №4. Перший тайм завершився безрезультатно. А вже після перерви гімназистам вдалося забити два «сухих» м’ячі у ворота суперників. Футболісти ЗОШ №9 та №10 змагалися за право посісти п’ятий рядок турнірної таблиці, це вдалося зробити спорт­сменам дев’ятої школи, котрі завершила гру з рахунком 3:0 на свою користь.