
У ГОЛОВНОМУ ДИТЯЧОМУ КОНКУРСІ «МІНІ-МІС» — ДВІ ПЕРЕМОЖНИЦІ: ЛЮДА ГУДЮК ТА КАРІНА ГАЗАРОВА
- 3232
- коментар(і)
- 21-01-2011 23:59

Аншлаг — давно не дивина для низки популярних розважальних заходів у Палаці культури, що за довгі роки свого творчого життя спромоглися здобути велику симпатію у городян. Цьогорічний конкурс «Міні-міс» це вкотре засвідчив, а ще — відкрив нові таланти, і не лише серед дітей!
П’ять маленьких красунь (з ними «ЗІ» знайомив наших читачів у минулому номері газети) взяли участь у цьогорічній програмі «Міні-міс». Безумовно, конкурс для кожної стане підмостком, на якому невідомо, чи народяться майбутні зірки, проте він однозначно є можливістю зробити перший серйозний крок на власному творчому шляху. Чи матиме цей шлях продовження і буде устелений тернами чи зорями, — згодом покаже час. А вже цієї неділі п’ять яскравих дебютів освітили сонячними промінчиками ниву дитячих талантів, багатство і розмаїття якої є характерною ознакою Новограда-Волинського.

У першому конкурсі завданням учасниць було інсценізувати уривок із улюбленої казки. Разом із дівчатками глядачі пригадали героїв казок: «Теремок», «Попелюшка», «Гуси-лебеді» та «Ріпка». Юля Тинна вже на початку програми здивувала арсеналом цікавих костюмів у її групи підтримки.


Над виготовленням суконь із підручного матеріалу батькам, напевно, довелося попрацювати не один день. Саме тому цей конкурс став чи не найоригінальнішим — фантазія зробила свою справу, надавши кожній сукні, виготовленій власноруч, ексклюзивності та пікантності.

Довгу вечірню сукню змайстрували дизайнери Люди Гудюк із паперу: «Був папір колись — відходи, а тепер — висока мода!». Каріна Газарова вийшла на сцену в образі Гидкого Каченяти — у сукні з чорних целофанових кульків і газет, під якою приховувалося інше вбрання — білосніжної принцеси-либідь, теж із пакетів. Світланка Курносова продемонструвала не менш оригінальне творіння — сукню Мальвіни, виготовлену із білих серветок, «ще й блакитних, у тон волосся, приєднати довелося».
Різниця у вікові учасниць — від 5 до 8 років, щоправда, викликала деякі нарікання з боку критиків. Втім, режисер та ведуча Тетяна Скаковська цей факт пояснює просто: з року в рік набирати дівчаток у програму дедалі важче, адже участь потребує не лише вагомих творчих завдатків, а також — матеріальних затрат на підготовку. У 2010-му конкурс вперше за свою історію не відбувся через недобір учасниць. Тож, якщо колись на участь у конкурсі був кастинг, то останніми роками мова про встановлення вікового цензу не є доцільною…

Оформлення сцени цього разу перевершило найсміливіші очікування — ні у кого з глядачів не виникло сумніву, що дійство відбувається у казці. Вдалий дизайн — справа умілих рук і творчої фантазії художника-оформлювача Юрія Зеса та машиніста сцени Андрія Баширова.
Світлові ефекти — робота Олексія Копєйкіна, звукорежисер — Петро Полянкін. Робота над фонограмами учасників напередодні кожної програми відбувається у студії звукозапису Михайла Порваткіна. І лише згодом глядачі мають змогу побачити результат кропіткої спільної і творчої роботи.

Титул «І Принцеса» здобула одна з двох найменших учасниць, 5-річна Світланка Курносова з ДНЗ №15. «ІІ Принцеса» — Юлечка Тинна з колегіуму, а звання «ІІІ Принцеса» здобула Маша Гринчук, вихованка ДНЗ №16.

За лаштунками, щоправда, через таке несподіване рішення журі серед дівчат-переможниць виникло деяке непорозуміння: хто ж з них головна королева? Поряд із радістю та успішно реалізованими амбіціями не обійшлося, як часто буває у дівочих конкурсах, без сліз. Жіноча конкуренція — справа серйозна, втім, цього разу перемогла дружба.
Юлія КЛИМЧУК
Фото Віктора ТИМОЩУКА
Фото Віктора ТИМОЩУКА
Коментарі відсутні