В ОЛЕВСЬКУ — ЗВЯГЕЛЬСЬКИЙ ФІНАЛ

Дитячо-юнацький турнір із вільної боротьби, проведений нещодавно в Олевську з нагоди річниці виведення радянських військ із Афганістану, приніс п’ять призових місць спортсменам із Новоград-Волинщини.
У ваговій категорії 52 кг перше місце виборола Юлія Лісовська, котра у фінальному поєдинку виявилася сильнішою за колегу по команді Лілію Сокирко.
Ще три нагороди — в активі у хлопців. У ваговій категорії 26 кг срібним призером турніру став Роман Чорномор. Треті місця — у Володимира Стадника (58 кг) й Араїка Бурнутяна (46 кг).
Всього місто Новоград-Волинський і район були представлені на цих змаганнях п’ятнадцятьма юними борцями. «Це — ті, котрі змогли поїхати за свої, тобто, батьківські кошти», — зазначив Олександр Гуцан, тренер, котрий супроводжував команду.
Загалом учасниками турніру стали близько двохсот борців 1995 року народження і молодших із Житомирської, Рівненської та Київської областей.