У ХОКЕЙ ГРАЮТЬ СПРАВЖНІ ЧОЛОВІКИ

І знову природа подарувала шанс гравцям та вболівальникам побачити у Новограді-Волинському хокей «по-НХЛівськи».
На жаль, зустрілися лише дві команди з чотирьох, які були в минулому році, а саме: новостворена збірна міста та минулорічні чемпіони — команда з Чижівки.
За рік команда з міста досягла неабияких успіхів, тому боротьба була запеклою. Основний час трьох періодів було завершено з рахунком 9:9, і лише 5 хвилин додаткового часу визначив переможця сезону 2011 року. З рахунком 10:9 перемогла команда з Чижівки. Забив вирішальну шайбу Петро Мельник. Кубок назавжди залишився у переможців.
У кожного з гравців було велике бажання перемоги, — і тому, коли О.Осіпчук (Чижівка), будучи взутим у валянки, обіграв суперника на ковзанах і, вийшовши один на один з воротарем, забив шайбу у ворота, ми відчули справжній тріумф. За рік не втратили своєї майстерності Р.Шуя, П.Мельник, Д.Копач, О.Осіпчук. Важливим моментом є те, що до хокею залучено нового гравця, а саме — В.Гаврилюка, — котрий значно допоміг здобути перемогу.
Незважаючи на мороз -9С, під час гри майже не було холодно, а все — через гарячі серця вболівальників із Чижівки.
Бажаємо всім здоров’я та гарного настрою.