УКРАЇНСЬКИЙ МИРОТВОРЕЦЬ У КОСОВО ЗДОБУВ ПЕРЕМОГУ У ЗАБІГУ НА 5 КІЛОМЕТРІВ ПАМ’ЯТІ МАРТІНА ЛЮТЕРА КІНГА

На американській військовій базі «Bondsteel» у Косово відбувся забіг на 5 кілометрів, у якому взяли участь військовослужбовці американського, польського та українського національних контингентів багатонаціональної бойової групи «East» сил КФОР.
Спортивний захід був присвячений черговій річниці від дня народження Мартіна Лютера Кінга — священика та громадського діяча США, борця за демократичні права та свободи темношкірого населення у 50-х та 60-х роках двадцятого століття.
За словами Джея Дебуша, який представляє організацію «MWR» (саме вона відповідає за моральний стан, добробут і відновлення сил особовим складом сил КФОР), аналогічні змагання проводяться у США постійно. Щодо переможця змагань, то ним став український військовослужбовець, молодший сержант Анатолій Семененко, який подолав дистанцію за 17 хвилин 46 секунд.
І.АРЄФ'ЄВ, помічник командира контингенту зі зв’язку з засобами масової інформації, майор