КОМАНДНА ПЕРЕМОГА У ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ

24-26 лютого на базі Новоград-Волинської ЗОШ №10 відбувся чемпіонат Житомирщини з вільної боротьби серед спортсменів, котрі навчаються у ДЮСШ області. Було представлено 13 команд (150 хлопців і 50 дівчат). Перше місце у підсумку посіла об’єднана команда Новограда-Волинського й району, котра налічувала півсотні борців.
Вклад у загальнокомандну перемогу зробили тринадцять спортсменів. Із них двоє — Ігор Іскров та Богдан Струс — стали переможцями змагань. Срібні призери — Ігор Шевчук, Юлія Назарова, Араїк Бурнутян, Ігор Приймак, Влад Медушевський та Люба Нікольчук. Треті місця посіли Сергій Ясиневич, Аліна Пилипчук, Максим Костенко, Олег Суходольський та Володимир Стаднік.
Тренерський штаб місцевої команди висловлює вдячність директору ЗОШ №10 Зінаїді Козубенко та директору ЗОШ №7 Віктору Овдіюку за сприяння в розвитку вільної боротьби, зокрема, за надання спортивних залів для тренувань і проведення змагань.