![Новоград-Волинський врятують артезіанські свердловини?](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/2014_25/water.jpg)
Новоград-Волинський врятують артезіанські свердловини?
- Актуально
- 121
- коментар(і)
- 20-06-2014 06:23
![\"Новоград-Волинський](https://cdn.zvyagel.com.ua/img/noimage.png)
На засіданні перший заступник міського голови Микола Усенко доповів про здобутки та недоліки у даній галузі. В ході засідання було прийнято рішення про низку заходів задля попередження в подальшому прикрих випадків із водопостачанням. Зокрема, були висловлені пропозиції щодо вивчення можливості будівництва артезіанських свердловин, як альтернативного джерела водопостачання, проведення навчання з надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на підприємстві, створення робочої групи, яка буде займатися даними питаннями тощо.
Міський голова Володимир Загривий оголосив догану начальнику КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» А.П.Левицькій за недоліки, допущені в роботі.
Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради
Коментарі відсутні