![«Житомиробленерго» надає допомогу не тільки військовим на Сході, а й вимушеним переселенцям](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/2014_29/oblenergo.jpg)
«Житомиробленерго» надає допомогу не тільки військовим на Сході, а й вимушеним переселенцям
- Актуально
- 101
- коментар(і)
- 18-07-2014 06:42
![\"«Житомиробленерго»](https://cdn.zvyagel.com.ua/img/noimage.png)
З початку березня ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» на чолі з головою правління Анатолієм Левицьким постійно підтримує українських військових. Для них було придбано спецодяг і взуття, спальні мішки, великі штурмові рюкзаки, акумулятори для техніки, запчастини, засоби зв’язку, інші технічні засоби, медикаменти тощо.
Трудовий колектив ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» підтримав родини переселенців зі Сходу України, а це — переважно жінки з дітьми, які тимчасово розмістилися в санаторії «Тетерів», що знаходиться на території Коростишівського району. Працівники енергопостачальної компанії закупили і наприкінці червня привезли для них необхідні речі, а саме — комплекти постільної білизни та різноманітні миючі засоби. Для дітей — ласощі та канцтовари.
Через ситуацію на Сході України ці родини опинилися у непростих життєвих обставинах, але є велика надія, що дуже скоро вимушені переселенці зможуть повернутися до рідних домівок у мирні українські міста і села.
Власна інформація
Коментарі відсутні