16 червня — День міста Звягеля

16 червня — День міста Звягеля

Шановні звягеляни!
Прийміть щирі вітання з цієї нагоди.

Саме в цей день, 16 червня 2022 року, депутати міської ради прийняли доленосне рішення про повернення нашому місту його історичної назви. Після того, як це рішення було підтримано Верховною Радою України, Звягель позбавився імперської назви та повернувся до джерел своєї ідентичності, а 16 червня, відповідно до Статуту громади, офіційно встановлено Днем міста.

День міста Звягеля об’єднує всіх, кому дороге місто, хто тут народився і виріс, хто приїхав, щоб залишитися назавжди в місті з особливим колоритом. У цей день ми вшановуємо нашу славетну історію та культуру, видатних митців, громадських діячів та активістів давнини, а також усіх, хто робив та робить усе можливе для розвитку й процвітання Звягеля.

Передусім — це наші Захисники та Захисниці, які платять величезну ціну в боротьбі за волю і свободу України з російським агресором. Низький уклін усім Воїнам, які сьогодні захищають Україну. Вічна пам’ять, слава та шана Героям, які поклали життя за Батьківщину.

Дякуємо кожному, хто любить наше місто і своєю щоденною працею, знаннями і талантами, усіма зусиллями робить його кращим.

Підприємствам, які навіть у складних умовах війни продовжують працювати на належному рівні і безперебійно надають комунальні послуги.

Медичним працівникам, які відважно продовжують нести варту із захисту здоров’я мешканців громади та військових.
Освітянам, які навчають і виховують майбутнє міста і країни.

Працівникам установ і організацій, які забезпечують життєдіяльність та економічний, соціальний, культурний розвиток Звягеля.

Щиро вітаємо кожного звягелянина та звягелянку з Днем міста. Будьмо дружними та об’єднаними, щоб наші старання, прагнення, сили і надії й надалі допомагали розвиватися та процвітати нашому місту.

Хай буде чистим небо над Звягелем і Україною! Хай прийде Перемога і запанує мир!

З повагою 
Микола Боровець, міський голова,
Оксана Гвозденко, секретар міської ради