![Як містяни Водохреща святкували](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/2017_04/water1.jpg)
Як містяни Водохреща святкували
- Новоградські новини
- 146
- коментар(і)
- 27-01-2017 03:11
![](/image_storage/2017_04/water1.jpg)
Що там казати, свято Йордана — одне з тих, які видаються напрочуд емоційно насиченими. Щороку спостерігаємо це і заряджаємося позитивом не лише від освяченої води, а й від наших сміливих людей. З вірою у Бога, з бажанням очиститися духовно і зцілитися, звягельчани, як і традиційно, стрибали в ополонки на берегах Случі.
А після хрещенського купання новоградці мали змогу погрітися у наметах та поласувати гарячими стравами та напоями. Найкраще про враження розкажуть світлини. Дивлячись на них, подекуди здається, що нашим «моржам» — і море «по коліно», і мороз — ні по чому!
Юлія КЛИМЧУК
Фото Сергія ЩУРУКА та з соціальних мереж
Фото Сергія ЩУРУКА та з соціальних мереж
![](/image_storage/2017_04/water2.jpg)
![](/image_storage/2017_04/water3.jpg)
![](/image_storage/2017_04/water4.jpg)
![](/image_storage/2017_04/water5.jpg)
![](/image_storage/2017_04/water6.jpg)
![](/image_storage/2017_04/water7.jpg)
![](/image_storage/2017_04/water8.jpg)
![](/image_storage/2017_04/water9.jpg)
![](/image_storage/2017_04/water10.jpg)
![](/image_storage/2017_04/water11.jpg)
![](/image_storage/2017_04/water14.jpg)
![](/image_storage/2017_04/water13.jpg)
![](/image_storage/2017_04/water12.jpg)
Коментарі відсутні