ПФК «Звягель» і житомирське «Полісся» провели товариську гру

ПФК «Звягель» мінімально поступився лідеру Першої ліги чемпіонату України — житомирському «Поліссю» — 0:1. Гра відбулася у вівторок у Житомирі.

«Перший тайм видався цікавим. Господарі поля навіть зуміли забити гол, однак зробили це з положення поза грою. У відповідь гарну «гармату» розрядив Артур Ващишин — голкіпер «Полісся» у карколомному стрибку перевів м’яч на кутовий! Загалом до перерви (у цій контрольній грі суперники зіграли два тайми по 30 хвилин) команди обмінялися ще кількома гольовими можливостями. Декілька разів «Звягель» виручив Андрій Омелянюк. У відповідь Ващишин знову завдавав гарного удару зі штрафного — воротар господарів врятував команду. На перерву команди пішли без голів.

Після перерви «Поліссю» вдалося відкрити рахунок — гарна атака лівим флангом завершилася точним ударом Андрія Нестерова. Руслан Скидан дав пограти усім гравцям, які були в заявці, а команда могла врятувати нічию, однак удар Максима Авер’янова з меж карної зони заблокували захисники, а на останній хвилині зустрічі голкіпер накрив удар головою Олексія Михалюка.

Незважаючи на поразку, наші хлопці гідно виглядали проти лідерів Першої ліги та отримали неоціненний досвід у поєдинку із досвідченими суперниками перед виїзним матчем із вінницькою «Нивою», що відбудеться у суботу, 1 жовтня», — повідомляє офіційна сторінка клубу у Фейсбуці.

«Для хлопців такі ігри — дуже великий досвід», — цитує тренера ПФК «Звягель» пресслужба клубу.