На якій стадії капітальний ремонт відділення комплексної реабілітації Новоград-Волинського міськрай ТМО

На якій стадії капітальний ремонт відділення комплексної реабілітації Новоград-Волинського міськрай ТМО21 жовтня міський голова Микола Боровець спільно із заступницею міського голови Наталією Борис та начальником відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Аллою Боришкевич поспілкувались з генеральним директором КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» Василем Борисом щодо ходу виконання ремонтних робіт приміщення відділення комплексної реабілітації підприємства.

Кошти на капітальний ремонт частини приміщення 5 поверху корпусу №2 КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» були виділені з бюджету міської територіальної громади на 2022 рік, але у зв’язку з дією воєнного стану не було можливості їх освоювати. У липні поточного року за сприяння міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, який дав позитивну оцінку щодо важливості функціонування відділення комплексної реабілітації та численним зверненням міського голови Миколи Боровця, генерального директора підприємства Василя Бориса питання порушувалось на різних рівнях і, як наслідок, рішенням КМУ дозволено освоєння виділених коштів.

Наразі підрядником напрацьовано графік виконання ремонтних робіт приміщень. Завершення ремонтних робіт планується до кінця поточного року.

За матеріалами Новоград-Волинської міської ради