Звягельські волейболістки взяли участь у відкритому чемпіонаті Волинської області

Команда ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова стала учасником відкритого чемпіонату Волинської області з волейболу серед дівчат 2006 р.н. та молодших.

Змагання під назвою «Кубок нескорених» відбулися 4 листопада в Луцьку й були присвячені 80-річчю створення Української повстанської армії.

Учасниками турніру стали команди з Ковеля, Костополя, Каменя-Каширського, Новограда-Волинського та дві команди з Луцька — Луцьк-1 і Луцьк-2.

«На жаль, нашим вихованкам не вдалося пробитися у фінальну частину. За підсумком змагань вони посіли 5 місце. Тетяна Матвійчук визнана кращим гравцем команди.
Готував команду до змагань тренер-викладач ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова — Михайло Олендер.