«Звягельська футзальна суперліга»:  вогняні два тури впродовж вік-енду

«Звягельська футзальна суперліга»: вогняні два тури впродовж вік-енду

У щільному ігровому графіку «Звягельська футзальна суперліга» досягла екватора першого кола. Четвертий і п’ятий тури відбулися поспіль — у суботу й неділю. Нагадаємо, футзальний турнір проходить на базі ліцею №11.

4-ий тур

Лідер за підсумками перших трьох турів — чижівський «Металіст» — із рахунком 7:3 переміг «Вет.Велес». Перший тайм завершився з мінімальною перевагою «Металіста» — 2:1. Але в другій 20-хвилинці «металісти» довели, що по праву очолюють турнірну таблицю. Хет-трик — в активі Ігоря Шевчука.

Одна з трьох команд, які йшли без втрат (9 очок у трьох матчах), — звягельський «Сюрприз» — звітний тур пропускав. Цим скористалася «Зірка», яка, здобувши перемогу (10:2) над «Спортингом», також набрала 9 очок. Знову феєрив Олександр Лавренюк, якого визнали кращим гравцем третього туру (8 голів у ворота «Вет.Велесу»). Цього разу він відзначився «покером». Тим часом невтішна серія «Спортинга» досягла чотирьох поспіль поразок.

Ще одна команда, яка завоювала симпатії вболівальників за старання, але так і не змогла зачепитися бодай за одне очко, — ФК «ДЮСШ». Юнаки виграли перший тайм у суслівського «Полісся» — 2:1. Проте в підсумку поступилися — 4:3. Три голи за переможців — на рахунку Артема Гороницького.

«Юність» (Гірки) без проблем розібралася з «Нивою» з Маковиць — 11:2. Сім результативних ударів завдав Владислав Семенов. Його визнали кращим гравцем 4-го туру.

«Олімп» (Жолобне) з рахунком 8:3 переміг ФК «Алекс Гарант». Чотири голи — в активі Анатолія Шевченка.

5-ий тур

П’ятий ігровий день подарував глядачам три матчі з надзвичайно закрученою інтригою.

Уперше зазнав очкових втрат «Металіст». Підніжку лідеру поставив «Олімп» — 3:3. Причому, перша половина гри також завершилася внічию — 2:2.

Другий футбольний трилер виконали «Юність» і «Зірка». Перший тайм виграла «Юність» — 3:2, а друга 20-хвилинка за голами виявилася дзеркально протилежною. У підсумку — 5:5. Хет-триком за «Зірку» відзначився Ярослав Ващенко.

Хоч «Спортинг» і замикає турнірну таблицю, але у грі з «Поліссям» був близький до першого успішного результату. Проте в гольовій перестрілці «Полісся» було трішки влучнішим — 6:5 (перший тайм — 4:3).

Підтримала репутацію міцного середняка команда «Вет.Велес», здолавши «Ниву» — 6:2. Три влучних удари записав на свій рахунок кращий гравець першого туру Володимир Романов.

«Сюрприз» не залишив шансів юнакам зі спортшколи — 11:2.

Нагадаємо, що організатор турніру — депутат міської ради Ігор Олейник, меценат, футбольний функціонер і гравець. Ініціативу підтримали спонсори: магазини «Два кума», «Світ вікон і дверей», меблева фабрика «Garant», підприємство «Новоград-Волинські шляхи», ветеринарна клініка «Вет.Велес», ПФК «Звягель».

Турнір триватиме в два кола. Базовий ігровий день — неділя. Початок матчів — о 10:00. У ході турніру постійно триває збір коштів для ЗСУ.