Відбулося перше пленарне засідання 30-ї сесії  Звягельської міської ради восьмого скликання

Відбулося перше пленарне засідання 30-ї сесії Звягельської міської ради восьмого скликання

30-та сесія міської ради складатиметься з двох пленарних засідань, на яких планується розглянути 50 питань.

23 лютого 2023 року, під час першого пленарного засідання, депутати Звягельської міської ради розглянули 48 питань порядку денного.
Пленарне засідання розпочалося хвилиною вшанування пам’яті Героїв, які загинули на війні. Голова районної військової адміністрації Іван Туровський, міський голова Микола Боровець та представник територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Кайданович вручили почесні державні нагороди родинам загиблих захисників — Олександру Іванову, Михайлу Афанасьєву, Олександру Матасюку, Дмитру Кулявцю та Анатолію Бонковському.

Щодо прийнятих рішен


На першому пленарному засіданні депутати Звягельської міської ради прийняли важливе рішення — затвердили Положення про грошові компенсації на житло військовим. Це Положення визначає умови та механізм використання коштів бюджету міської територіальної громади на виплату грошової компенсації. Кошти зможуть отримати ті, хто перебуває на квартирному обліку за місцем проживання, зареєстрований на території Звягельської міської територіальної громади або проживає на території громади за договором найму. Грошова компенсація виплачується одним платежем у повному обсязі один раз протягом бюджетного року на спеціальний рахунок.

Депутати вчергове турбуються про фінансову підтримку наших Захисників та Захисниць.

Також прийнято рішення про встановлення партнерських відносин із німецьким містом Людвігсгафен-на-Рейні, з яким міський голова має намір підписати Угоду про партнерство.

Людвігсгафен-на-Рейні — це одне з тих міст, які підставили нам своє плече в cкрутні часи — під час пандемії Covid-19 та після вторгнення рф. Громадяни Людвігсгафена-на-Рейні неодноразово надсилали до Звягеля гуманітарні вантажі, останній з яких містив 39 генераторів та інших наразі потрібних для життєзабезпечення міста інструментів.

Дуже важливо мати таких партнерів задля обміну досвідом, подальшого розвитку нашого міста та підтримки один одного, коли це необхідно.

Також Звягельська міська рада має намір прийняти у комунальну власність Звягельської міської територіальної громади Літературно-меморіальний музей Лесі Українки та звернутися до Житомирської обласної ради щодо ініціювання такої передачі.

Депутати затвердили Положення про звання «Почесний громадянин Звягеля» та Положення про відзнаку орден «Звягель» у нових редакціях, з якими можна ознайомитися на порталі документів Звягельської міської ради.

На території Звягельської міської територіальної громади розташовані малі архітектурні споруди, які є незаконно спорудженими, тому депутати затвердили актуальний документ — Положення про демонтаж збірно-розбірних металевих гаражів, сезонних майданчиків, тимчасових споруд та тимчасових конструкцій для провадження підприємницької діяльності на території громади.

Розгляд деяких питань було перенесено. Відтак, із метою облаштування стоянок у місті Звягель, було напрацьовано 4 варіанти розташування місць для паркування. Однак із метою доопрацювання та доповнення питання додатковими варіантами, прийняття рішення було перенесено на друге пленарне засідання тридцятої сесії міської ради, що відбудеться 9 березня 2023 року.

Також на розгляд наступної сесії міської ради восьмого скликання перенесено питання порядку денного щодо затвердження Положення про порядок призначення керівників закладів культури і туризму, оскільки у депутатів виникло питання щодо складу комісії.

Під час пленарного засідання відзначено Дар’ю Лукащук, яка виборола І місце на чемпіонаті України з кіокушинкай карате.

Із результатами поіменного голосування депутатів та прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна ознайомитися на порталі документів офіційного сайту Звягельської міської ради.

Онлайн-трансляцію першого пленарного засідання тридцятої сесії міської ради восьмого скликання можна переглянути на офіційному каналі Звягельської міської ради у YouTube.

Відділ інформації міської ради