Відбувся звіт депутатської фракції політичної партії «За майбутнє»

Відбувся звіт депутатської фракції політичної партії «За майбутнє»

Члени депутатської фракції Звягельської міської ради політичної партії «За майбутнє» прозвітували про свою діяльність у 2021-2022 роках.
Звітували перед громадою: голова депутатської фракції — Андрій Рассадін, депутати — Андрій Нинюк та Лілія Хрущ.

Головні тези звіту виглядають наступним чином


Діяльність депутатів фракції спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих чинним законодавством України.

Протягом звітного періоду депутати фракції взяли участь у 29 пленарних засіданнях міської ради, на яких прийнято 675 рішень, а також у засіданнях постійних комісій. Перебуваючи у складі постійних комісій, депутати фракції ретельно вивчали нагальні питання, опрацьовували зауваження, готували пропозиції та брали участь в обговоренні питань, які вносяться на розгляд сесії.

Депутати фракції здійснювали прийом громадян та брали участь у виїзних зустрічах із громадянами. Під час особистих прийомів громадян депутатами було надано юридичні консультації, допомогу у складанні заяв щодо вирішення земельних питань, питань складного матеріального становища, складали акти обстеження житлово-побутових умов.

Депутати фракції брали участь у розподілі бюджетних коштів, при цьому враховували рекомендації виборців.

У 2021 році були передбачені кошти з бюджету громади на потреби виборчих округів. Андрій Рассадін спрямував кошти на облаштування автомобільної стоянки на території комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання». Андрій Нинюк спрямував кошти на закупівлю медичного обладнання (літотриптор) для КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО». Лілія Хрущ спрямувала кошти на створення єдиного молодіжного простору Idea HUB.

Із першого дня повномасштабного вторгнення депутати фракції активно працюють на перемогу. Так, Андрій Рассадін вступив до добровольчого формування та виконував функції, пов’язані з охороною об’єктів критичної інфраструктури, та продовжує займатися волонтерської діяльністю. Лілія Хрущ із перших днів координувала роботу прийому, зберігання та видачі гуманітарної допомоги для військових, внутрішньо переміщених осіб, добровольчих формувань, соціально незахищених верств населення. Андрій Нинюк продовжив надавати медичні послуги населенню, внутрішньо переміщеним особам та військовим.

У 2022 році була створена депутатська група «Рівні можливості», яку очолила депутатка від політичної партії «За майбутнє» Лілія Хрущ. Серед головних завдань групи — реалізація соціальних проєктів, турбота про вразливі верстви населення, гендерні питання. Одним із пріоритетів депутатської групи є підтримка внутрішньо переміщених осіб.

За сприяння депутатів групи «Рівні можливості», у Звягелі відбулося відкриття пункту прокату побутової техніки та посуду для внутрішньо переміщених осіб на базі Територіального центру соціального обслуговування. Також реалізовано проєкт та облаштовано пункт прихистку для внутрішньо переміщених осіб. Отже, депутатська група залучила до громади 250 тисяч гривень, і продовжує брати участь у грантових програмах.

У 2022 році були забезпечені основні потреби бюджетних установ міста. Бюджетні кошти були спрямовані на потреби військових, територіальної оборони, забезпечення матеріального резерву, облаштування укриттів у закладах освіти, медицини та культури.

Депутати фракції активно відстоюють покращення благоустрою міста, спортивної інфраструктури, сприяння роботі спортивних закладів, федерацій та розвитку молодіжної політики.

Із метою опрацювання проблемних питань Звягельської міської територіальної громади, депутати фракції були активними учасниками робочих груп. Так, депутати фракції «За майбутнє» брали участь у більш, ніж 10 засіданнях робочих груп, що стосувалися питань соціального захисту, топоніміки, розвитку інфраструктури, енергетики, економіки, охорони здоров’я тощо.

Активними на звіті фракції були й виборці. Жителі громади порушували питання щодо ремонту доріг, зокрема, щодо капітального ремонту пров. П. Полтави, завершення ремонту дороги по вул. Р. Шухевича та тротуару по вул. Київська.

Виборці звернулися також до депутатів із проханням посприяти поліпшенню транспортного сполучення до дачних масивів, що знаходяться на території Чижівської громади.

Депутати фракції політичної партії «За майбутнє» подякували виборцям за пропозиції і звернення та наголосили, що думка кожного виборця важлива.

\"Відбувся

Відділ інформації міської ради