Звягелянин Богдан Ілюченко посів друге місце на чемпіонаті України з пауерліфтингу

Із 1 по 12 квітня на базі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського проходив чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп.

У складі збірної Житомирської області, що налічувала 13 спортсменів, Звягель представляли двоє вихованців ДЮКФП — Дмитро Бахур та Богдан Ілюченко. У ході запеклої боротьби наші хлопці змогли продемонструвати наступні результати.

У ваговій категорії до 66 кг серед юнаків віком до 18 років Дмитро Бахур при власній вазі 61 кг зайняв:

— 4-те місце у присіданні з результатом 135 кг;

— 4-те місце в жимі лежачі з результатом 92,5 кг;

— 4-те місце у тязі з результатом 155 кг;

— 4-те місце у сумі триборства з результатом 382,5 кг, що на 25 кг перевищує 2-й дорослий розряд.

У ваговій категорії до 105 кг серед юнаків віком до 18 років Богдан Ілюченко при власній вазі 93 кг зайняв:

— 5-те місце у присіданні з результатом 152,5 кг;

— 2-ге місце в жимі лежачі з результатом 122,5 кг;

— 5-те місце у тязі з результатом 170 кг;

— 5-те місце у сумі триборства з результатом 445 кг, що на 15 кг перевищує 3-й дорослий розряд.

У змаганнях загалом взяли участь понад 400 атлетів із 18 областей і міста Києва. Серед учасників чемпіонату — всі зіркові вітчизняні атлети сьогодення, майстри спорту України міжнародного класу, багаторазові чемпіони і призери чемпіонатів світу та Європи з класичного пауерліфтингу.