Хобі, які змусять мозок працювати активніше

Хобі, які змусять мозок працювати активніше

Наявність хобі — розкіш, враховуючи, скільки часу йде на роботу та побутові проблеми. Проте знайти заняття, яке не тільки відверне від проблем, а й допоможе підтримувати розумову діяльність у тонусі, не так уже й складно. Ми зібрали топ захоплень, які варто спробувати кожному.

 
 

Гра на музичних інструментах


Чим раніше людина освоює музичний інструмент, тим краще починає працювати її вербальна пам’ять. Ефект зберігається протягом усього життя. Під час гри на будь-якому інструменті задіяні всі органи чуття, мозок працює в кілька разів активніше і поступово звикає до такого ритму. До речі, людина з музичними захопленнями може швидше освоїти іноземну мову і загалом генерує вирішення багатьох проблем набагато краще. Не думайте, що в дорослому віці немає місця такому захопленню — головне, почати і не кинути на половині шляху.
 

Іноземні мови


Ідеальний спосіб провести час із користю — вивчити іншу мову. Вчені дійшли висновку, що кожна нова мова, яку ми вивчаємо в процесі життя, формує в нас нову мовну особистість, що змушує мозок круто перемикатися.

Крім цього, ми покращуємо просторове мислення, швидше рахуємо і запам’ятовуємо складні схеми. Не відштовхуйтеся від вигоди, яку ви отримаєте після освоєння нової мови. Щоб добре знати іноземну мову, вона обов’язково повинна вам подобатися.
 

Особистий щоденник


Здається, що це — марне проведення часу, але вчені не погодяться. Насправді кілька годин, проведені з кульковою ручкою в руці, допомагають підвищити рівень інтелекту. Це особливо ефективний спосіб, якщо ви багато часу проводите за комп’ютером. Купуйте красивий записник або блокнот, класну ручку і записуйте все, що не можете розповісти навіть друзям. Поступово звичка стане корисною залежністю, а ваш мозок буде в постійному, але не в напруженому тонусі.
 

За матеріалами з мережі підготувала Юлія КЛИМЧУК