Звягель долучився  до німецько-української конференції муніципальних  партнерств у місті Лейпциг (Німеччина)

Звягель долучився до німецько-української конференції муніципальних партнерств у місті Лейпциг (Німеччина)

Звягельська громада долучилася до участі в німецько-українській конференції муніципальних партнерств, яка проходила з 13 по 15 листопада в місті Лейпциг (Німеччина).
Захід відбувся під особистим патронатом Федерального Президента Німеччини Франка-Вальтера Штанмайера та за участі представників федеральних міністерств, Асоціації міст України на чолі з головою Віталієм Кличком, міських голів та представників муніципалітетів України і Німеччини. Конференція зібрала близько 700 представників місцевого самоврядування України та Німеччини. В онлайн-режимі долучився Президент України Володимир Зеленський.

Звягельську громаду на конференції представили секретар міської ради Оксана Гвозденко та депутатка міської ради Валентина Тростенюк.

Основний акцент конференції — розвиток партнерства між територіальними громадами двох країн заради Перемоги та спільного майбутнього. У межах заходу обговорили подальшу співпрацю, окреслили план відбудови, розвитку та процес європейської інтеграції України.

На сьогодні 190 міст України є побратимами німецьких міст. Звягельська громада також має місто-побратим у Німеччині — місто Людвігсгафен-на-Рейні.

Також у межах проєкту Cities 4 Cities/United 4 Ukraine співпрацюємо з представниками муніципалітетів Зіндельфінген, маємо тісні зв’язки з німецькою асоціацією Kinderhilfe Ukraine — Rhein-Neckar fur Novograd-Volynskij/Swjahel e.V. Їхня підтримка та допомога нашій громаді у цей складний час надзвичайно цінна та важлива.

Відділ інформації міської ради