Майбутні водії Житомирщини можуть отримувати сповіщення про талони на практичні іспити у Телеграм

Майбутні водії Житомирщини можуть отримувати сповіщення про талони на практичні іспити у Телеграм

Одна з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС — складання практичного іспиту. Вже зараз громадянам доступні онлайн-талони на послуги сервісних центрів МВС. А відтепер отримати талон майбутнім кермувальникам стане ще простіше.

 

Головний сервісний центр МВС запускає офіційний чат-бот у телеграмі — ТалонБот. Він створений для пошуку вільних талонів на складання практичного іспиту. У разі наявності, система автоматично надсилатиме повідомлення кожні 10 хвилин у телеграм. Після отримання сповіщення про наявність вільного талона потрібно перейти за посиланням в Е-Запис та взяти талон на отримання послуги.

  1. Як користуватися ТалонБот?

Для отримання сповіщення про наявність вільних талонів для початку необхідно перейти 
у ТалонБот. Після цього натиснути кнопку «Розпочати» та «Знайти талон для реєстрації на складання практичного іспиту». Далі кандидат у водії обирає:

— категорію транспортного засобу, на якому перевірятиме навички з водіння;

— область, в якій бажає скласти практичний іспит;

— сервісний центр МВС;

— натиснути «Так, я хочу отримувати інформацію про талони» та «Запис доступний через сайт».

Майбутні водії Житомирщини можуть отримувати сповіщення про талони на практичні іспити у Телеграм

Після сповіщення необхідно зайти в Е-Запис, зареєструватися та взяти талон на складання практичного іспиту. Звертаємо увагу, що кандидат у водії одночасно може відстежувати наявні талони у п’яти сервісних центрах МВС.

Після успішного запису на практичний іспит у чат-боті можливо скасувати пошук та надходження сповіщень про наявні талони. Це здійснюється у головному меню кнопкою «Мої відстеження/Зупинити бота».

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном: (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС у Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.

РСЦ ГСЦ МВС у Житомирській області