Відбулося чергове засідання виконкому

Відбулося чергове засідання виконкому

28 лютого відбулося чергове 89-те засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання. У ході засідання члени виконавчого комітету розглянули 10 питань порядку денного.

 

Заслухали звіт про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства Звягельської міської ради «Звягельтепло» за 2023 рік та затвердили план фінансово-господарської діяльності комунального підприємства ЗМР «Звягельтепло» на 2024 рік, які презентувала директор комунального підприємства Людмила Тодорович. Детальніше з ними можна буде ознайомитися в окремих дописах.

Також заслухали Віктора Пашкевича, директора КНП «Стоматологічна поліклініка» ЗМР, який доповів про виконання фінансового плану підприємства за 2023 рік. Віктор Пашкевич зазначив, що КНП «Стоматологічна поліклініка» — єдиний комунальний заклад у Звягельській МТГ, який надає широкий спектр стоматологічних послуг, відповідно до Ліцензійних умов ведення господарської діяльності. Кількість штатних посад у КНП «Стоматологічна поліклініка» Звягельської МР становить 27,25 одиниць. У 2023 році дохідна частина фінансового плану становить 10707,4 тис. грн, витратна — 9278,7 тис. грн.

Відбулося чергове засідання виконкому

Враховуючи лист ТзОВ «Оператор газотранспортної системи України» (Бердичівське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів), виконавчий комітет міської ради вніс зміни до фонду захисних споруд цивільного захисту Звягельської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 26.07.2023 р. №836 «Про затвердження фонду захисних споруд цивільного захисту Звягельської міської територіальної громади».

Крім того, погодили квартирні питання, питання про містобудівну діяльність, прийняли рішення щодо захисту прав та інтересів дітей, надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, розглянули заяву щодо скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності в порядку статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Із прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради.

Трансляцію 89-го засідання виконавчого комітету міської ради можна переглянути на офіційному YouTube-каналі Звягельської міської ради.

Відділ інформації міської ради