Із нагоди професійного свята відзначили працівників  житлово-комунального  господарства і побутового  обслуговування населення

Із нагоди професійного свята відзначили працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Щорічно, у третю неділю березня, в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

 

Сфера комунального господарства завжди була вагомою в житті суспільства. Від її налагодженого функціонування залежить життєдіяльність громади, комфорт і затишок її мешканців, робота установ та підприємств, зокрема дитячих садків, шкіл та лікарень.

Невтомні трудівники щоденно забезпечують тепло і затишок в оселях, охайність і чистоту вулиць, дворів та під’їздів, доступні та доброякісні побутові послуги, стабільну роботу мереж водо- і теплопостачання, підтримують благоустрій та розвиток житлового фонду, належний стан доріг та пішохідних зон. Незважаючи на погодні умови, першими прибувають для ліквідації пошкоджень чи аварійних ситуацій.

Із нагоди професійного свята у Звягелі відзначили працівників сфери житлово-комунального господарства нашої громади. Міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко та начальник управління житлово-комунального господарства і екології міської ради Олег Годун подякували комунальникам за невтомну працю, високий професіоналізм та відповідальність за благополуччя наших домівок, вручили Почесні грамоти та Подяки за вагомий внесок у розвиток житлово-комунального господарства.

Щиро бажаємо всім працівникам житлово-комунальної сфери міцного здоров’я, добробуту в родинах, наснаги та успіхів у виконанні професійних завдань. Нехай швидше закінчується війна і настане довгоочікуваний та довготривалий Переможний мир.

Дякуємо за працю!

Віримо в Перемогу, віримо в Україну!

Відділ інформації міської ради