Відбулося 90-те засідання виконавчого комітету

Відбулося 90-те засідання виконавчого комітету

14 березня відбулося 90-те засідання виконавчого комітету. Через оголошену повітряну тривогу розпочати засідання довелося в укритті. Члени виконавчого комітету розглянули 18 питань порядку денного.

Прийняли рішення щодо низки питань сфери житлово-комунального господарства та екології, а саме:

> «Про взяття на соціальний квартирний облік»;

> «Про оренду майна комунальної власності»;

> «Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню»;

> «Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України».

Рішенням виконавчого комітету внесено зміни до переліку комунальних об’єктів Звягельської міської територіальної громади, щодо яких можливе проведення закупівлі енергосервісу, доповнивши його об’єктом — основне виробництво КП «Звягельводоканал».

Затвердили «Програму для кривдників на 2024-2027 роки» на території Звягельської МТГ.

Створено координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності Звягельської міської ради.

Відбулося 90-те засідання виконавчого комітету

Перейшовши до великої зали після завершення повітряної тривоги, розглянули питання у сфері соціального захисту та захисту прав дітей:

> «Про внесення змін у Додаток 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 05.12.2016 р. №290 «Про створення комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих про виплату грошової компенсації»;

> «Про надання адресної грошової допомоги членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, учасників бойових дій у зв’язку із військовою агресією російської федерації»;

> «Про надання адресної грошової допомоги громадянам на лікування»;

> «Про надання адресної грошової допомоги громадянам у зв’язку з погіршенням матеріального стану»;

> «Про надання безповоротної фінансової допомоги членам добровольчих формувань Звягельської міської територіальної громади»;

> «Про захист житлових і майнових прав дітей»;

> «Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів».

Взяли до уваги звіт про фінансово-господарську діяльність КП ЗМР «Звягельводоканал» за 2023 рік та, відповідно, затвердили план фінансово-господарської діяльності комунального підприємства на 2024 рік.

Також заслухали інформацію про розгляд звернень громадян, що надійшли на адресу Звягельської міської ради та її виконавчого комітету у 2023 році.

Із прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради.

Відділ інформації міської ради