Звягель став платформою виїзної наради голів територіальних громад Житомирської області  під головуванням начальника ЖОВА Віталія Бунечка

Звягель став платформою виїзної наради голів територіальних громад Житомирської області під головуванням начальника ЖОВА Віталія Бунечка

Минулого тижня на базі Звягельської та Брониківської громад відбулася традиційна виїзна нарада голів територіальних громад Житомирщини.

 

Безпосередній обмін досвідом між громадами дає можливість втілювати нові проєкти та швидше розвивати кожен окремий населений пункт та Житомирську область у цілому.

Під час наради, у Слободороманівському ліцеї, керівники органів місцевого самоврядування зі всієї області ознайомилися з проєктами розвитку Брониківської громади.

Далі у Звягелі вшанували пам’ять нашої землячки, великої української поетеси Лесі Українки.

Ознайомилися з ходом реалізації проєкту створення гуртожитку поліпшеного планування для ВПО.

Завдяки співпраці з міжнародними донорами, реконструйовано будівлю і створено 47 смарт-квартир для людей, які були вимушені покинути власні домівки через агресію росії. Приміщення після закінчення ремонтних робіт матимуть усе необхідне для життя. На першому поверсі будівлі квартири облаштовані з урахуванням інклюзивних потреб.

На даху будинку встановлені сонячні панелі, що робить його частково енергонезалежним. Аналогічні технології впроваджуються і в Звягельській багатопрофільній лікарні, з чим також ознайомилася делегація очільників громад.

Звягель став платформою виїзної наради голів територіальних громад Житомирської області  під головуванням начальника ЖОВА Віталія Бунечка

Звягель активно працює над залученням міжнародних донорів до проєкту створення нового реабілітаційного центру. Він має збільшити можливості громади щодо надання необхідної допомоги нашим захисникам і стане гарним доповненням до відкритого нещодавно реабілітаційного відділення лікарні.

Під час виїзної наради на Звягельщині детально обговорили проміжні результати роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва при Житомирській обласній військовій адміністрації та ознайомилися з проєктами залучення міжнародної технічної допомоги на прикладі Звягельської, Радомишльської, Любарської та Гришковецької громад.

Громади не лише активно долучаються до проєктів, що впроваджуються в межах співробітництва Житомирської обласної військової адміністрації з міжнародними партнерами та організаціями, а й активно налагоджують власні контакти та започатковують нові проєкти.

Зустріч стала корисною для всіх учасників, адже, завдяки живим, практичним прикладам, стимул розвивати громади тільки збільшується.

Працюємо над розвитком нашої держави!

Відділ інформації міської ради