![Продовжуємо підтримувати Збройні Сили України](https://files.zvyagel.com.ua/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=https://files.zvyagel.com.ua/f/zvyagel.com.ua/news/664ef1b532695.jpeg)
Продовжуємо підтримувати Збройні Сили України
- Звягель офіційний
- 9
- коментар(і)
- 23-05-2024 10:34
Звягельська міська рада продовжує підтримувати Збройні Сили України, надаючи важливу технічну допомогу для зміцнення обороноздатності нашої країни. Цього разу передали військовим 6 безпілотників Mavic 3T та
10 FPV дронів.
Ця сучасна техніка значно підвищить можливості наших захисників у розвідувальних та оперативних діях, забезпечуючи ефективний моніторинг та координацію на полі бою. Безпілотники Mavic 3T відомі надійністю та високою якістю зображення, що дозволяє здійснювати точну розвідку в реальному часі. FPV дрони, у свою чергу, забезпечують гнучкість та маневреність, необхідні для виконання складних завдань у різних умовах.
Ми й надалі будемо підтримувати Збройні Сили України, надаючи необхідні ресурси для зміцнення нашої обороноздатності. Внесок кожного міста та громади у спільну справу є надзвичайно важливим для досягнення Перемоги.
Разом ми сильні! Слава Україні!
Відділ інформації міської ради
Коментарі відсутні