Вишиваємо Перемогу: День вишиванки у Звягелі

Вишиваємо Перемогу: День вишиванки у Звягелі

Уже вдруге пройшла загальноміська патріотична хода, яка об’єднала мешканців міста у спільному вшануванні національної культурної спадщини. Цього року захід зібрав ще більше учасників, які прийшли у своїх найкращих вишиванках, демонструючи єдність та гордість за українські традиції.

Хода розпочалася з міського Парку культури та відпочинку, звідки патріотично налаштовані звягельці рушили до історичного Звягельського замку.

На території Звягельського замку відбувся благодійний патріотичний захід «Вишиваємо Перемогу», метою якого було зібрати кошти на підтримку українських військових — наших Захисників.

Крім того, на території замку була облаштована тематична фотозона «Фото на Звягельському замку», де всі охочі могли зробити пам’ятні світлини у вишиванках на тлі старовинних мурів, а також «Мистецький марафон» — виставка робіт звягельських митців.

Вишиваємо Перемогу: День вишиванки у Звягелі

День вишиванки у Звягелі став не лише днем національного одягу, а й потужним виявом любові до рідної землі та її культурної спадщини. Спільні заходи та активна участь мешканців міста ще раз довели, що український народ сильний своїми традиціями, єдністю та незламним духом.

Відділ інформації міської ради