![Відбувся Всеукраїнський турнір із боротьби греко-римської «PUKAS MEMORIAL»](https://files.zvyagel.com.ua/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=https://files.zvyagel.com.ua/f/zvyagel.com.ua/news/664ef1b358705.jpg)
Відбувся Всеукраїнський турнір із боротьби греко-римської «PUKAS MEMORIAL»
- Звягель офіційний
- 9
- коментар(і)
- 23-05-2024 10:46
17 травня у спортивному залі Ліцею №11 відбувся Всеукраїнський турнір із боротьби греко-римської «PUKAS MEMORIAL», присвячений пам’яті славетних і знаних у всій Україні братів Пукасів — Віктора та Георгія.
Варто зазначити, що в такому форматі турнір у нашому місті проводився вперше. Окрім борців зі Звягеля, на змагання завітали команди з різних областей України. Загалом взяли участь близько 160 борців у трьох вікових та вагових категоріях.
Відділ інформації міської ради
Коментарі відсутні