Мати — берегиня роду

Мати — берегиня роду

У Звягелі пройшов особливий захід під назвою «Мати — берегиня роду». Ця подія об’єднала матерів та дружин загиблих захисників України, щоб висловити їм глибоку вдячність і шану за їхню безмежну любов, мужність та самопожертву.

 

До заходу долучилися люди різного віку, аби віддати належне жінкам, які втратили найдорожчих, але залишилися символами сили та незламності духу. Вони є тими, хто оберігає пам’ять про своїх Героїв і несе її через покоління, нагадуючи всім нам про важливість родинних цінностей та обов’язок перед Батьківщиною.

Зворушливим моментом стало вручення троянд і дитячих малюнків цим мужнім жінкам. Кожна троянда була символом глибокої поваги та вдячності, а дитячі малюнки — щирим висловом любові та підтримки від наймолодших членів нашого суспільства. Діти з особливою старанністю підготували роботи, вкладаючи в них найтепліші почуття та побажання миру і добра.

Матері та дружини загиблих воїнів не стримували сліз, приймаючи ці дарунки. Їхні обличчя світилися гордістю і сумом водночас, адже вони втратили найцінніше, але знайшли сили жити далі, підтримуючи один одного та виховуючи нові покоління українців у дусі патріотизму та любові до рідної землі.

Під час концертної програми лунали пісні та вірші, присвячені матерям, родині та Україні. Артисти, як професійні, так і аматори, вклали у свої виступи всю душу, створюючи атмосферу єдності та підтримки.

Згадали й про Олену Пчілку, видатну українську письменницю та громадську діячку, берегиню свого роду. ЇЇ життя й діяльність стали яскравим прикладом любові до рідної землі, самовідданого служіння родині та національній культурі.

Олена Пчілка не лише виховала видатну доньку Лесю Українку, але й зробила значний внесок у розвиток української літератури і культури, зберігаючи та передаючи національні традиції.

У межах заходу відбулася прем’єра вистави за твором Олени Пчілки «Скарб» від народного молодіжного аматорського театру (режисер — Тетяна Покраса).

Захід «Мати — берегиня роду» став важливим нагадуванням про те, наскільки важливо цінувати і берегти наших матерів, родини та пам’ять про тих, хто віддав життя за свободу і незалежність України. Ці жінки є справжніми берегинями роду, і ми маємо шанувати їх щодня, виявляючи свою вдячність і любов.

Бажаємо всім родинам миру, злагоди та любові. Нехай кожна мати відчуває підтримку і турботу, а кожна сім’я буде міцною і щасливою.

Відділ інформації міської ради